HOME » LIGA HOLENDERSKA » TWENTE REMISUJE Z PSV

Twente remisuje z PSV

30.10.2011 08:34:13

Posty: 39015 #793218

FC Twente zremisował 2-2 (1-1) z PSV Eindhoven w 11. kolejce holenderskiej Eredivisie. Zespoły te są rywalami Wisły Kraków i Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy.

29 października 2011, 20:45 - Enschede (De Grolsch Veste)
FC Twente 2-2 PSV Eindhoven
Douglas 10, Leroy Fer 78 - Zakaria Labyad 11, Marcelo 64

Twente: Nikołaj Michajłow - Roberto Rosales, Rasmus Bengtsson (77 Denny Landzaat), Douglas, Dwight Tiendalli - Emir Bajrami, Nacer Chadli, Wout Brama, Luuk de Jong, Ola John - Marc Janko (71 Leroy Fer).

PSV: Andreas Isaksson - Stanisław Manolew, Marcelo, Wilfred Bouma, Abel Tamata (19 Jetro Willems) - Georginio Wijnaldum, Ola Toivonen, Kevin Strootman - Zakaria Labyad (84 Jeremain Lens), Tim Matavž (74 Orlando Engelaar), Dries Mertens.

żółte kartki: Brama - Marcelo, Toivonen.
czerwona kartka: Kevin Strootman (72. minuta, PSV).

sędziował: Kevin Blom.
widzów: 30000.

W zespole gości 90 minut zaliczył były piłkarz Wisły Marcelo, który w drugiej połowie strzelił bramkę na 1-2 oraz został ukarany żółtą kartką. Inny zawodnik PSV Przemysław Tytoń znalazł się poza kadrą z powodu trwającej rehabilitacji po urazie głowy.

PSV i Twente mają na koncie po 22 punkty i zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli.

Mecz Legia - PSV odbędzie się 30 listopada w Warszawie. Dwa tygodnie później Wisła zagra na swoim stadionie z Twente.

źródło: własne