HOME » LIGA HOLENDERSKA » KIESZEK OBRONIŁ RZUT KARNY W MECZU Z PSV 24.09.2011

Kieszek obronił rzut karny w meczu z PSV 24.09.2011

24.09.2011 23:01:04

Posty: 39015 #773664

PSV Eindhoven rozgromiło u siebie w meczu 7. kolejki holenderskiej Eredivisie Roda JC Kerkrade 7-1 (4-0). W 60. minucie gospodarze mieli szansę na jeszcze jedną bramkę, ale rzut karny wykonywany przez Georginio Wijnalduma obronił Paweł Kieszek.

24 września 2011, 18:45 - Eindhoven (Philips Stadion)
PSV Eindhoven 7-1 Roda JC Kerkrade
Ola Toivonen 15, Dries Mertens 20, 33, 58, 89 (k), Kevin Strootman 35, Tim Matavž 83 - Sanharib Malki 56

PSV: 1. Andreas Isaksson - 2. Stanisław Manolew, 18. Timothy Derijck, 4. Marcelo, 5. Erik Pieters (75, 17. Abel Tamata) - 10. Georginio Wijnaldum (70, 20. Zakaria Labyad), 7. Ola Toivonen (82, 16. Rabiu Ibrahim), 6. Kevin Strootman - 11. Jeremain Lens, 9. Tim Matavž, 14. Dries Mertens.

żółte kartki: Rob Wielaert, Leon Broekhof (Roda).
czerwona kartka: Jagoš Vuković (19. minuta, Roda, za faul).

sędziował: Reinold Wiedemeijer.

W 60. minucie Georginio Wijnaldum (PSV) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Kieszek rozegrał całe spotkanie, podobnie jak obrońca gospodarzy i były piłkarz Wisły Kraków - Marcelo. Na ławce rezerwowych Rody pozostali Mateusz Prus i Mikołaj Lebedyński. PSV jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy. W pierwszym meczu Holendrzy wygrali w Eindhoven 1-0. Rewanż zostanie rozegrany 30 listopada o 21:05.

źródło: własne