HOME » LIGA ROSYJSKA » TRZECI GOL BARTŁOMIEJA GRZELAKA W ROSJI 07.11.2010

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Trzeci gol Bartłomieja Grzelaka w Rosji 07.11.2010

Lokalizacja: Polska

Posty: 39015 #598304
Od: 2010-3-24
Obrazek

Bartłomiej Grzelak zdobył swoją trzecią ligową bramkę dla Sibiru Nowosybirsk. 29-letni polski napastnik strzelił gola w przegranym 2-5 (2-2) meczu 27. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi z liderem tabeli Zienitem Sankt Petersburg.

7 listopada 2010, 12:00 - Nowosybirsk
Sibir Nowosybirsk 2-5 Zienit Sankt Petersburg
Iwan Nagibin 2, Bartłomiej Grzelak 6 - Władimir Bystrow 13, Steeve Joseph-Reinette 15 (s), Danny 61, Siergiej Siemak 63, Aleksandr Aniukow 66

żółte kartki: Maksim Astafjew, Veliče Šumulikoski, Aleksiej Arawin - Konstantin Zyrianow.

sędziował: Almir Kajumow.

Grzelak zagrał przez pełne 90 minut. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał także inny Polak - bramkarz Wojciech Kowalewski. Natomiast w drużynie lidera rosyjskiej ekstraklasy od 77. minuty zagrał znany z polskich boisk Ivica Križanac. Były zawodnik Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Górnika Zabrze zmienił Danko Lazovicia.

Drużyna Grzelaka i Kowalewskiego na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i obecnie traci do bezpiecznej lokaty siedem punktów.