HOME » LIGA ROSYJSKA » LIGOWA WYGRANA SPARTAKA MOSKWA 07.08.2011

Ligowa wygrana Spartaka Moskwa 07.08.2011

07.08.2011 21:53:08

Posty: 39015 #746174

Rywal Legii Warszawa w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Spartak Moskwa wygrał 4-2 (0-2) z Tieriekiem Grozny w meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Stołeczny zespół utrzymał szóste miejsce w tabeli i traci do lidera CSKA dziesięć punktów.

7 sierpnia 2011, 17:15 - Grozny (Achmat-Ariena)
Tieriek Grozny 2-4 Spartak Moskwa
Szamil Asildarow 20, Maurício 35 - Dmitrij Kombarow 51 (k), Ari 76, Artiom Dziuba 90, Welliton 90

Spartak: 31. Andrij Dykań - 24. Kiriłł Kombarow, 19. Marcos Rojo, 21. Nicolás Pareja (90, 17. Marek Suchý), 34. Jewgienij Makiejew (71, 49. Aleksandr Kozłow) - 9. Ari, 6. Rafael Carioca, 16. Demy de Zeeuw (81, 12. Dżano Ananidze), 23. Dmitrij Kombarow - 22. Artiom Dziuba, 11. Welliton.

żółte kartki: Lewan Gwazawa, Aleksandr Pawlenko, Błagoj Georgijew - Dmitrij Kombarow, Marcos Rojo, Marek Suchý.
czerwona kartka: Sosłan Dżanajew (47. minuta, Tieriek, za faul).

W 35. minucie Szamil Asildarow (Tieriek) nie wykorzystał rzutu karnego (Andrij Dykań obronił).
W 43. minucie Artiom Dziuba (Spartak) nie wykorzystał rzutu karnego (Sosłan Dżanajew obronił).

Mecz przerwany w 80. minucie na sześćdziesiąt minut z powodu awarii oświetlenia.

sędziował: Władisław Biezborodow (Sankt Petersburg).

Poza kadrą Tierieka znaleźli się Piotr Polczak oraz były piłkarz Legii Siergiej Omieljanczuk.

Mecze IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy odbędą się 18 i 25 sierpnia.

źródło: własne