Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Lokalizacja: Polska

Posty: 39015 #661032
Od: 2010-3-24
Obrazek

Mistrz Rosji i zdobywca krajowego pucharu Zienit Sankt Petersburg wygrał w meczu o Superpuchar Rosji z wicemistrzem CSKA Moskwa 1-0 (0-0). Zwycięskiego gola zdobył w 73. minucie wprowadzony w drugiej połowie na boisko Aleksiej Ionow. Spotkanie odbyło się na stadionie w Krasnodarze.

6 marca 2011, 11:00 - Krasnodar
Zienit Sankt Petersburg 1-0 CSKA Moskwa
Aleksiej Ionow 73

Zienit: 16. Wiaczesław Małafiejew - 2. Aleksandr Aniukow, 3. Bruno Alves, 5. Fernando Meira, 24. Aleksandar Luković - 25. Siergiej Siemak (83, 23. Szabolcs Huszti), 27. Igor Dienisow, 15. Roman Szyrokow, 18. Konstantin Zyrianow - 8. Danko Lazović (55, 57. Aleksiej Ionow), 10. Danny.

CSKA: 35. Igor Akinfiejew - 14. Kiriłł Nababkin, 4. Siergiej Ignaszewicz, 24. Wasilij Bieriezuckij, 42. Gieorgij Szczennikow - 22. Jewgienij Ałdonin, 7. Keisuke Honda, 17. Pawieł Mamajew, 10. Ałan Dzagojew (80, 89. Tomáš Necid) - 8. Seydou Doumbia, 9. Vágner Love.

żółte kartki: Dienisow, Danny - Ignaszewicz, Szczennikow.

sędziował: Aleksiej Nikołajew (Moskwa).