HOME » LIGA FRANCUSKA » BRAMKA I ASYSTA LUDOVICA OBRANIAKA 11.09.2011

Bramka i asysta Ludovica Obraniaka 11.09.2011

11.09.2011 15:55:27

Posty: 39015 #764922

Ludovic Obraniak zdobył gola dla LOSC Lille Métropole w wygranym 3-1 (0-1) meczu 5. kolejki francuskiej ekstraklasy z AS Saint-Étienne Loire. Reprezentant Polski na boisku pojawił się w 51. minucie, kiedy to zszedł Benoît Pedretti. Cztery minuty później asystował przy golu dla mistrza Francji. Natomiast w 86. minucie strzelił swoją pierwszą bramkę w trwającym sezonie.

10 września 2011, 19:00 - Saint-Étienne (Stade Geoffroy-Guichard)
AS Saint-Étienne Loire 1-3 LOSC Lille Métropole
David Rozehnal 7 (s) - Eden Hazard 55, 73, Ludovic Obraniak 86

żółte kartki: Fabien Lemoine, Bakary Sako - Moussa Sow, Ludovic Obraniak, Franck Béria, Mathieu Debuchy.
czerwona kartka: Loris Néry (34. minuta, AS Saint-Étienne Loire, za faul).

sędziował: Hervé Piccirillo.
widzów: 23061.

Poza kadrą meczową gości znalazł się Ireneusz Jeleń. Drużyna Polaków obecnie jest wiceliderem ligowej tabeli ze stratą punktu do Olympique Lyonnais.

źródło: własne