HOME » LIGA NIEMIECKA » BRAMKA ŁUKASZA PISZCZKA 29.10.2011

Bramka Łukasza Piszczka 29.10.2011

29.10.2011 17:40:03

Posty: 39015 #792983

Łukasz Piszczek zdobył swojego drugiego ligowego gola dla BV Borussia 1909 w zremisowanym 1-1 (1-1) wyjazdowym meczu 11. kolejki niemieckiej Bundesligi z VfB Stuttgart 1893. 26-letni reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut, a Robert Lewandowski został zmieniony w 72. minucie przez Lucasa Barriosa.

29 października 2011, 15:45 - Stuttgart (Mercedes-Benz Arena)
VfB Stuttgart 1893 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Serdar Tasci 22 - Łukasz Piszczek 45

żółte kartki: Zdravko Kuzmanović, Francisco Rodríguez - Sebastian Kehl, Marcel Schmelzer.

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).
widzów: 60300.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia się drużyny gości.

Poza kadrą meczową BVB znalazł się Jakub Błaszczykowski.

źródło: własne