HOME » LIGA NIEMIECKA » BRAMKA ŁUKASZA PISZCZKA 24.09.2011

Bramka Łukasza Piszczka 24.09.2011

24.09.2011 22:40:21

Posty: 39015 #773637

Łukasz Piszczek strzelił zwycięską bramkę dla Borussii Dortmund w meczu 7. kolejki Bundesligi wygranym na wyjeździe z 1.FSV Mainz 05 2-1 (0-1). Reprezentant Polski zdobył gola w 90. minucie spotkania. Jest to pierwsze trafienie Piszczka dla Borussii. Klub z Dortmundu zajmuje ósme miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie.

24 września 2011, 15:30 - Moguncja
1.FSV Mainz 05 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Nicolai Müller 33 - Ivan Perišić 64, Łukasz Piszczek 90

Zawodnik FSV Mainz Eugen Polanski rozegrał cały mecz, podobnie jak Piszczek w Borussii. Robert Lewandowski został zmieniony w 75. minucie przez Lucasa Barriosa. Polski napastnik asystował przy pierwszej bramce dla swojej drużyny. Jakub Błaszczykowski pojawił się na boisku w 86. minucie, kiedy zmienił İlkaya Gündoğana.

Klub Polanskiego zajmuje 14. miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie.

źródło: własne