HOME » LIGA HISZPAŃSKA » COPA DEL REY: PEWNA WYGRANA BARCELONY 05.01.2012

Copa del Rey: Pewna wygrana Barcelony 05.01.2012

05.01.2012 09:03:52

Posty: 39015 #833081

Barcelona pokonała u siebie Osasunę 4-0 (2-0) w pierwszym meczu 1/8 finału Copa del Rey. Katalończycy objęli prowadzenie w 14. minucie, kiedy bramkę zdobył Cesc Fàbregas po podaniu Xaviego. Cztery minuty później Fàbregas podwyższył także po asyście Xaviego. Na 3-0 strzelił w 73. minucie wprowadzony na boisko w drugiej połowie Lionel Messi. Argentyńczyk w doliczonym czasie gry ustalił końcowy wynik na 4-0. Rewanż za tydzień w Pampelunie.

4 stycznia 2012, 22:00 - Barcelona (Camp Nou)
FC Barcelona 4-0 CA Osasuna
Cesc Fàbregas 14, 18, Lionel Messi 73, 90

Barcelona: 13. José Pinto - 2. Dani Alves, 14. Javier Mascherano, 3. Gerard Piqué, 5. Carles Puyol - 6. Xavi, 16. Sergio Busquets, 11. Thiago Alcântara - 39. Isaac Cuenca (74, 9. Alexis Sánchez), 4. Cesc Fàbregas (87, 15. Seydou Keïta), 17. Pedro (59, 10. Lionel Messi).

Osasuna: 13. Asier Riesgo - 24. Damià, 23. Sergio, 5. Lolo, 20. Jukka Raitala - 16. Álvaro Cejudo (68, 21. Roland Lamah), 22. David Timor, 6. Javad Nekounam, 18. Xavier Anunziatta (84, 19. Ibrahima Baldé), 31. Roberto Torres (71, 10. Patxi Puñal) - 9. Dejan Lekić.

żółte kartki: Fàbregas, Cuenca - Nekounam, Sergio.

sędziował: David Fernández Borbalán.