HOME » LIGA HISZPAŃSKA » C. RONALDO ZALICZYŁ SETNY WYSTĘP W REALU, HAT TRICK HIGUAINA 15.10.2011

C. Ronaldo zaliczył setny występ w Realu, hat trick Higuaina 15.10.2011

15.10.2011 21:43:28

Posty: 39015 #785817

Real Madryt wygrał z Betisem Sewilla 4:1 (0:0) w meczu 8. kolejki Primera Division. Hat trickiem popisał się Gonzalo Higuain, a swój setny występ w barwach Królewskich zaliczył Cristiano Ronaldo.

W dwóch ostatnich spotkaniach Real Madryt na Santiago Bernabeu nie pozostawił rywalom żadnych szans wygrywając 6:1 i 2:0. Wcześniej jednak goście z Sewilli dwukrotnie wywozili z Madrytu cenny remis. W tym sezonie beniaminek spisywał się rewelacyjnie, choć po doskonałym starcie przegrał dwa ostatnie spotkania.

I tym razem Królewscy nie pozostawili rywalom złudzeń, choć do przerwy seryjnie marnowali okazje bramkowe. Nie trafił również rozgrywający setny mecz w barwach Realu Cristiano Ronaldo, który na swoim koncie miał 95 goli dla Królewskich.

Portugalczykowi nie udało się podreperować swojego bilansu bramkowego, ale skutecznie wyręczył go Gonzalo Higuain. Argentyńczyk popisał się hat trickiem (gole w 46., 70. i 73. minucie), a jeszcze jedno trafienie dołożył Kaka (59.). Goście zdołali odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem Jorge Moliny (69.).