HOME » LIGA HISZPAŃSKA » BETIS NA CZELE PRIMERA DIVISIÓN! 23.09.2011

Betis na czele Primera División! 23.09.2011

23.09.2011 08:49:02

Posty: 39015 #772401
Trwa świetna seria Betisu. Beniaminek Primera División wygrał czwarty kolejny mecz i z kompletem 12 punktów prowadzi w tabeli. Tym razem klub z Sewilli wygrał w bardzo emocjonującym do ostatnich sekund meczu z Realem Saragossa 4-3 (2-1). Betis prowadził już 4-1 i wydawało się, że losy spotkania są już przesądzone, ale w 69. minucie czerwoną kartką za faul na Luisie Garcíi został ukarany bramkarz gospodarzy Casto i od tej pory Betis musiał sobie radzić w dziesięciu. W szeregach gospodarzy zrobiło się nerwowo, tym bardziej że w 77. i 79. minucie bramki dla gości zdobył Juan Carlos. Real nie zdołał jednak doprowadzić do wyrównania i to Betis mógł świętować czwarte kolejne zwycięstwo.

22 września 2011, 22:00 - Sewilla (Estadio Benito Villamarín)
Real Betis Balompié 4-3 Real Zaragoza
Roque Santa Cruz 7, 49, Salva Sevilla 12 (k), Beñat 47 (k) - Efraín Juárez 36, Juan Carlos 77, 79

Betis: 13. Casto - 17. Javi Chica, 4. Antonio Amaya, 5. José Dorado, 23. Nacho - 9. Jonathan Pereira (71, 1. Iñaki Goitia), 10. Beñat, 18. Iriney, 14. Salva Sevilla (46, 7. Juanma), 20. Jefferson Montero (61, 39. Sergio Rodríguez) - 16. Roque Santa Cruz.

Saragossa: 1. Roberto - 2. Efraín Juárez, 4. David Mateos, 14. Paulo da Silva, 21. Abraham Minero - 16. Pablo Barrera (46, 11. Juan Carlos), 23. Leonardo Ponzio, 18. Rúben Micael (64, 20. Franco Zuculini), 10. Luis García, 17. Ángel Lafita - 9. Hélder Postiga.

żółte kartki: da Silva, Ponzio, Zuculini.
czerwona kartka: Casto (69. minuta, Betis, za faul).

sędziował: Antonio Mateu Lahoz.