HOME » LIGA HISZPAŃSKA » PORAŻKA REALU Z LEVANTE! 19.09.2011

Porażka Realu z Levante! 19.09.2011

19.09.2011 08:30:12

Posty: 39015 #769405

Do dużej niespodzianki doszło w Walencji. Levante wygrało u siebie z Realem Madryt 1-0 (0-0). "Królewscy" grali w osłabieniu od 40. minuty, kiedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Sami Khedira. Gospodarze zdobyli zwycięską bramkę w 68. minucie. Javi Venta wbiegł w pole karne i zagrał do ustawionego około 10 metrów przed bramką Arouny Koné, który silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Ikera Casillasa.

18 września 2011, 20:00 - Walencja (Estadio Ciudad de Valencia)
Levante UD 1-0 Real Madrid CF
Arouna Koné 68

Levante: 1. Gustavo Munúa - 17. Javi Venta, 18. Sergio Ballesteros, 3. Nano, 12. Juanfran - 23. Valdo, 14. Xavi Torres, 10. Vicente Iborra, 7. José Javier Barkero (74, 21. Rubén Suárez), 20. Juanlu (85, 6. Miguel Pallardó) - 2. Arouna Koné (82, 24. Aranda).

Real: 1. Iker Casillas - 4. Sergio Ramos, 3. Pepe, 2. Ricardo Carvalho, 12. Marcelo (70, 10. Mesut Özil) - 22. Ángel Di María, 14. Xabi Alonso, 6. Sami Khedira, 8. Kaká (59, 20. Gonzalo Higuaín), 15. Fábio Coentrão- 9. Karim Benzema (46, 7. Cristiano Ronaldo).

żółte kartki: Valdo, Iborra, Ballesteros, Venta, Nano, Suárez, Pallardó - Khedira, Di María, Pepe.
czerwona kartka: Sami Khedira (40. minuta, Real, za drugą żółtą).

sędziował: Javier Turienzo Álvarez.