Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki dla Borussii Dortmund w meczu 10. kolejki niemieckiej ekstraklasy. Zespół z Dortmundu rozgromił na własnym stadionie 1.FC Köln 5-0 (3-0). Reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut. Lewandowski obecnie ma na swoim koncie siedem ligowych goli. Jakub Błaszczykowski asystował przy piątej bramce dla swojego zespołu.

22 października 2011, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 5-0 1.FC Köln
Shinji Kagawa 7, Marcel Schmelzer 25, Robert Lewandowski 44, 50, Sebastian Kehl 66

żółte kartki: Sebastian Kehl, Neven Subotić - Adam Matuszczyk, Sereno.

Całe spotkanie w Borussii rozegrał Łukasz Piszczek. W przerwie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski, który zmienił Mario Götze. W drużynie gości w 46. minucie za Sławomira Peszkę wszedł Odise Roshi. Natomiast Adam Matuszczyk na placu gry przebywał przez cały mecz.

źródło: własne