Serie A: Roma znów bez wygranej 23.09.2011

Roma zremisowała u siebie ze Sieną 1-1 w spotkaniu zamykającym 4. kolejkę włoskiej Serie A. Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie, gdy Pablo Osvaldo wykorzystał podanie Marco Boriello. Wyrównał na kilka minut przed końcem obrońca Roberto Vitiello. Roma po 3 ligowych meczach wciąż pozostaje bez wygranej, dla Sieny z kolei dzisiejszy gol był pierwszym w bieżącym sezonie ligowym.

21 września 2011, 20:45 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 1-1 AC Siena
Pablo Osvaldo 25 - Roberto Vitiello 88

Roma: 1. Bogdan Lobonţ - 20. Simone Perotta (74, 2. Cicinho), 29. Nicolás Burdisso, 44. Simon Kjær, 3. José Ángel - 7. David Pizarro (46, 19. Fernando Gago), 16. Daniele De Rossi, 15. Miralem Pjanić - 22. Marco Boriello (66, 31. Fabio Borini), 10. Francesco Totti, 9. Pablo Osvaldo.

Siena: 1. Željko Brkić - 2. Roberto Vitiello, 26. Emanuele Pesoli, 80. Matteo Contini, 3. Cristiano Del Grosso (74, 21. Andrea Rossi) - 6. Ângelo (46, 18. Pablo González), 36. Francesco Bolzoni, 8. Simone Vergassola, 17. Paolo Grossi (63, 19. Claudio Terzi) - 23. Franco Brienza, 11. Emanuele Calaiò.

żółte kartki: Nicolás Burdisso - Andrea Rossi.

sędziował: Marco Guida.