HOME » ROZGRYWKI MIĘDZYPAŃSTWOWE » HISZPANIA RATUJE REMIS, REKORD CASILLASA 16.11.2011

Hiszpania ratuje remis, rekord Casillasa 16.11.2011

16.11.2011 08:32:41

Posty: 39015 #802898

Hiszpania zremisowała w meczu towarzyskim z Kostaryką 2-2 (0-2). Mistrzowie świata i Europy uratowali remis w ostatnich minutach. Najpierw w 83. minucie bramkę kontaktową zdobył David Silva, a w doliczonym czasie gry wyrównał David Villa. Iker Casillas wystąpił po raz 127. w drużynie narodowej i pobił rekord występów w reprezentacji Hiszpanii należący do innego bramkarza Andoniego Zubizarrety, który rozegrał 126 meczów. Bramkarz Realu potrzebował nieco ponad 11 lat, aby pobić ten rekord. Kostarykański obrońca Wisły Kraków Júnior Díaz pojawił się na boisku w 74. minucie w miejsce Michaela Barrantesa.

15 listopada 2011, 22:05 - San José
Kostaryka 2-2 Hiszpania
Randall Brenes 31, Joel Campbell 41 - David Silva 83, David Villa 90

Kostaryka: 1. Keylor Navas - 4. Michael Umaña, 3. Jhonny Acosta, 19. Roy Miller, 5. José Salvatierra - 11. Michael Barrantes (74, 15. Júnior Díaz), 14. Randall Azofeifa (86, 22. Víctor Bolívar Ordóñez), 7. Randall Brenes (57, 6. José Luis López), 24. Bryan Oviedo (81, 16. Carlos Hernández) - 12. Joel Campbell (66, 21. Winston Parks), 10. Bryan Ruiz.

Hiszpania: 1. Iker Casillas (46, 12. Víctor Valdés) - 17. Álvaro Arbeloa, 5. Carles Puyol, 15. Sergio Ramos, 11. Nacho Monreal (70, 9. Fernando Torres) - 8. Xavi (46, 20. Santi Cazorla) , 14. Xabi Alonso (46, 16. Sergio Busquets), 6. Andrés Iniesta - 13. Juan Manuel Mata (46, 22. Jesús Navas), 10. Cesc Fàbregas (65, 21. David Silva), 7. David Villa.

żółta kartka: Puyol.

sędziował: Mauricio Navarro (Kanada).