HOME » LIGA SZKOCKA » TYLKO REMIS CELTICU Z OUTSIDEREM 12.01.2011

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Tylko remis Celticu z outsiderem 12.01.2011

Lokalizacja: Polska

Posty: 39015 #630376
Od: 2010-3-24
Obrazek

Dzisiaj rozegrano zaległe spotkania szkockiej ekstraklasy. Prowadzący w tabeli Celtic zaledwie zremisował na wyjeździe z ostatnim w tabeli Hamilton 1-1 (0-1) w spotkaniu 18. kolejki. Niewiele brakowało, by zawodnicy z Glasgow przegrali to spotkanie, ale remis w doliczonym czasie gry z rzutu karnego uratował Anthony Stokes. Warto dodać, że gospodarze kończyli ten mecz w dziewięciu, a goście w dziesięciu. Bramkarz "The Bhoys" Łukasz Załuska całe spotkania przesiedział na ławce rezerwowych. W drugim spotkaniu, które było zaległym meczem 17. kolejki Dundee United wygrał z Motherwell 2-0 (0-0).

Dundee United FC 2-0 Motherwell FC
Johnny Russell 53, David Goodwillie 90

Hamilton Academical FC 1-1 Celtic FC
Simon Mensing 28 - Anthony Stokes 90 (k)

czerwone kartki: James McAlister (64. minuta), Simon Mensing (90. minuta) - James Forrest (49. minuta, za brutalny faul).