HOME » LIGA ANGIELSKA » ARSENAL PRZEGRAŁ W DERBACH LONDYNU 02.10.2011

Arsenal przegrał w derbach Londynu 02.10.2011

02.10.2011 21:14:09

Posty: 39015 #778588

Tottenham wygrał u siebie w derbach Londynu z Arsenalem 2-1 (1-0). Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 40. minucie Rafael van der Vaart. W 51. minucie wyrównał Aaron Ramsey. Wojciech Szczęsny skapitulował po raz drugi w 73. minucie, kiedy pokonał go efektownym strzałem z dystansu Kyle Walker, który ustalił końcowy wynik spotkania. Dzięki tej wygranej "Koguty" awansowały na szóste miejsce w tabeli. Arsenal zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli.

2 października 2011, 17:00 - Londyn (White Hart Lane)
Tottenham Hotspur FC 2-1 Arsenal FC
Rafael van der Vaart 40, Kyle Walker 73 - Aaron Ramsey 51

Tottenham: 24. Brad Friedel - 28. Kyle Walker, 26. Ledley King, 4. Younes Kaboul, 32. Benoît Assou-Ekotto - 11. Rafael van der Vaart (64, 30. Sandro), 8. Scott Parker (90, 22. Vedran Ćorluka), 14. Luka Modrić, 3. Gareth Bale - 10. Emmanuel Adebayor (85, 29. Jake Livermore), 18. Jermain Defoe.

Arsenal: 13. Wojciech Szczęsny - 3. Bacary Sagna (68, 25. Carl Jenkinson), 17. Alexandre Song, 4. Per Mertesacker, 28. Kieran Gibbs - 14. Theo Walcott (72, 30. Yossi Benayoun), 16. Aaron Ramsey, 8. Mikel Arteta, 39. Francis Coquelin, 27. Gervinho (77, 23. Andriej Arszawin) - 10. Robin van Persie.

żółte kartki: Van der Vaart, Parker - Mertesacker.

sędziował: Mike Dean.