HOME » LIGA ANGIELSKA » PREMIER LEAGUE: "KANARKI" UCIEKŁY "CZARNYM KOTOM" 27.09.2011

Premier League: "Kanarki" uciekły "Czarnym Kotom" 27.09.2011

27.09.2011 08:58:27

Posty: 39015 #775152

W ostatnim meczu 6. kolejki Premier League Norwich City pokonał 2-1 Sunderland. Najpierw po ładnej akcji Elliotta Bennetta do siatki trafił obrońca Leon Barnett, a tuż po przerwie Steve Morison wykorzystał dośrodkowanie Marca Tierneya i celną główka podwyższył wynik. W 86. minucie honorową bramę strzelił Kieran Richardson, który zaskoczył Johna Ruddy'ego strzałem sprzed pola karnego. "Kanarki", które przed spotkaniem miały tyle samo punktów, co dzisiejszy rywal, awansowały na 9. pozycję. "Czarne Koty" spadły na 14. miejsce.

26 września 2011,21:00 - Norwich (Carrow Road)
Norwich City FC 2-1 Sunderland AFC
Leon Barnett 30, Steve Morison 48 - Kieran Richardson 86

Norwich City: 1. John Ruddy - 25. Kyle Naughton, 2. Russell Martin, 20. Leon Barnett, 23. Marc Tierney - 17. Elliott Bennett (84, 7. Andrew Crofts), 4. Bradley Johnson, 15. David Fox, 14. Wes Hoolahan, 12. Anthony Pilkington (78, 8. James Vaughan) - 5. Steve Morison (78, 9. Grant Holt).

Sunderland: 22. Simon Mignolet - 16. John O'Shea, 19. Titus Bramble, 5. Wes Brown, 11. Kieran Richardson - 27. Ahmed Al-Muhammadi, 8. Craig Gardner, 15. David Vaughan, 28. Stéphane Sessegnon (68, 10. Connor Wickham), 7. Sebastian Larsson (68, 11. Ji Dong-won) - 52. Nicklas Bendtner.

żółte kartki: Ruddy, Naughton - O'Shea.

sędziował: Chris Foy.